Kitap Yorumları

Kitap Yorumları Sayfası

       

 

babam arıyor yorumlar inceleme

https://www.instagram.com/p/CZG90LLsWmK/

 

babam arıyor ruyakitap

https://www.instagram.com/p/CY8qxmXMY0k/

 

babam arıyor kitaplizm

https://www.instagram.com/p/CZeqrV8oA18/

 

babam arıyor cakılkitap

https://www.instagram.com/p/CYUDI73NQWb/

 

babam arıyor ggezginokur

https://www.instagram.com/p/CaH_aOgKDQK/

 

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

 1. Kübra22 Mayıs 2022, 13:11

  İtiraf etmeliyim ki, kitaba başlarken sıradan bir “aşk” hikâyesi okuyacağımı ve bir günde bitireceğimi düşünüyordum. Fakat okudukça önyargımın ne kadar yersiz olduğunu anladım. Bazı sayfalar üzerine uzun süre düşünüp notlar çıkardım. Konu asla tek başına aşk değildi. Kadın-erkek ilişkilerini (daha fazla kadın) irdeleyerek anlatan ve hepimizin aklındaki birçok sorunun cevabını verir nitelikte bir roman

 2. Derya22 Ocak 2022, 13:28

  Bir çırpıda okuyup bitireceğimi düşündüğüm fakat yaklaşık 3 gecede bitirdiğim bir roman. Öyle bilindik üzere bir aşk hikayesi sanmıştım fakat ele alınan konular aşktan çok öte ve düşündürücü, uslarımızı zorlayıcı yapıya sahipti...
  Mantık ve duyguların çelişkisine değinen, psikoloji ağırlıklı konular ile tasavvufî/felsefe yönünden de ağırlığını koruyan kısa ama oldukça dolu bir kitap.
  Velhasıl kelam, düşürücü ve hayata bakış açısını değiştiren, yer yer araştırmaya sevk edip okuru etkileyen bir kitaptı.

 3. FATİH15 Kasım 2021, 22:07

  Bir kişi daha yazmış, ben de aynı şeyi söyleyeceğim. Evet, bu kitap çok farklı geldi bana.

 4. Büşra Eylül10 Temmuz 2021, 21:58

  Harika bir kitap... Uzun zamandır kitap okumayan kocam da okudu ve çok beğendi. Bu kitabı saklayalım, kaybolmasın diyor. Çocuklar liseye başlayınca onların da okumasını istiyor. Aşk konusunda, kadın-erkek ilişkileri konusunda mükemmel bir eser.

 5. AygülBl01 Şubat 2021, 22:42

  Bilindik romanlardan çok çok farklı... Roman konusunda bildiklerinizin dışına çıkan bir eser diyebilirim. Alışılmışın dışında... Konuyu resimlerle, videolarla desteklemişler ve sanki yaşıyormuş gibi okuyorsunuz. Belki 10 yıl sonra görebileceğiniz kitap teknolojisini şimdiden ortaya koymuşlar.
  İçindeki konular çok doyurucu ve öğretici. Hani bir kitabın veya filmin konusunu öğrenince, çok keyf vermez ya... Bu kitap bittikten sonra okuduğunuz başka romanlar ve izlediğiniz filmler,diziler, size çok keyf vermeyebilir. Çünkü sevgi, aşk, mutluluk, psikoloji ve yaşam konularında çok değişik bilgiler var ve siz birçok konuyu öğrenmiş, bilmiş oluyorsunuz. Yani başkalarının şaşırdığı olayları, siz önceden tahmin edip çözmenin keyfini ve gururunu yaşıyorsunuz.

 6. mor kadin05 Kasım 2020, 20:15

  bir erkeğin, kadınları anlamaya çalışması olarak tanıtılmış kitap ama kadınların kendini tanımasına da büyük katkı sağlıyor. kadınlar için hayati derecede önemli birçok bilgi mevcut. günlük yaşamda açık açık konuşulmayan, söylenmeyen ve düşünülmeyen birçok bilgiyi, kitabın bölümlerini okudukça öğreniyorsunuz.

 7. Güneş R.09 Ekim 2020, 20:55

  Daha önce e-kitap olarak okumuştum. Şimdi basılı kitabı da aldım. Hem içeriği hem de baskı kalitesi ile güzel bir kitap. Okurken gözünüzü yormuyor, kaliteli kağıt kullanmışlar. Kapağı da kalın ve parlak, kitaplığınızda çok şık duruyor. İndirimdeyken kaçırmadan almanızı tavsiye ederim.

 8. Karahan Oluk06 Eylül 2020, 18:07

  Kitap hakkında çok şey yazabilirim ama şimdilik sadece şunu söyleyeyim. Bitirdiğinizde kendinizi birkaç fakülte bitirmiş kadar aydın hissediyorsunuz. Çevrenizdeki olaylara bakışınız ve iç yüzünü anlamanız daha kolay oluyor. Özellikle kadın-erkek ilişkilerinde, aşk, sevgi, evlilik konularında çok faydalı ve yeni bilgiler edindim.

 9. Sinem04 Eylül 2020, 12:02

  bu kitabı okuyacam ama e-kitap olarak nereden indiriyoruz bulamadım.

Yorum Ekle


Benzer Haberler