Aşk biter mi, aşk geçici mi? Erkekler ve kadınlar neden aldatır? Aldatma nasıl olur?

Bizimki aşk evliliği diyerek evlenen çiftlerin, birkaç yıl sonra aldatma tartışmaları yaşadığını duymuşsunuzdur. Bu size şaşırtıcı gelmiyor mu?

aldatma, ask biter mi, aldatır mı, neden

Bizimki aşk evliliği diyerek evlenen çiftlerin, birkaç yıl sonra aldatma tartışmaları yaşadığını duymuşsunuzdur. Bu size şaşırtıcı gelmiyor mu? Bir kadın, aldatma sürecine nasıl girer ve aldattıktan sonra neler yaşar? Erkekler neden aldatır? Babam Arıyor romanının 6.Bölümünü okurken, yaşanan örnek olayları göreceksiniz ve bu konuda yeni bilgiler edineceksiniz.

Boşanma olayları ve kadınların yaşadığı üzücü olaylar, çeşitli örneklerle kitapta anlatılıyor.

Yeni birine ilgi duyduğumuz için mi sevdiğimiz kişiden soğuruz, yoksa sevdiğimiz kişiden soğuduğumuz için mi yeni birine ilgi duyarız? Aşk ile virüs arasında nasıl bir benzerlik var. Tüm bu soruların cevabı, kitabı okuduğunuzda netleşecek.

Ünlü kişiler, belirli bir makam ve mevkiye yükselmiş kişiler, nasıl oluyor da kötü kadınların tuzağına düşerek tepetaklak olabiliyor? Kadınları anlamanın yolu nedir? Tüm bu konularda oldukça ilginç bilgileri, Babam Arıyor romanının 6.Bölümünü okurken öğrenmiş olacaksınız.

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

6.Bölüm: Aşk biter mi? O beni aldatır mı?

Anahtar Kelimeler – Keywords : kadınları anlamak, aşk geçici mi, aşk biter mi, erkekler neden aldatır, kadınlar neden aldatır, aldatmaya meyilli kadın, aldatmaya meyilli erkek, aldatma hikaye, aldatmak neden kötü, karadenizli hoca, alkol, bar, kadın, birahane, gece kulübü, gazino, çapkınlık, hovardalık, ihtiyaçlar sınırsızdır, nefsin çatısı, erkeksi kadınlar, the bridges of madison county film, yasak ilişki film,  kadın öğretmen, nefisle savaş, irade terbiyesi, nefis terbiyesi, aldatma, yasak aşk, yasak ilişki, çatlak kadın, aldatma belirtileri, aldatan kadın psikolojisi, aldatan erkek davranışları, aldatan kadın vicdan azabı, boşanma, aşk ve kendini sevdirmek, aşk şüphe ve gurur, aşk ve virüs, haset eden kadın, intimacy film,  mahremiyet film, kadın ve dünya, amerika mezarlık söz, gazali, dünya gemi yolculuğu, evrenin büyüklüğü, epiktetos,

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle