Sevdiğimizi söylemeli miyiz?

Sevdiğimiz kişiye açılmak, sevdiğimizi söylemek, aşkımızı itiraf etmek nasıl olmalı?

sevgi, aşk, duygular, açılmak, sevdiğini söylemek, kafe, kafeci, çay, kahve, veda, vedalaşma, aşk başlangıcı

Sevdiğimiz, aşık olduğumuz veya ilgi duyduğumuz birine karşı ilk zamanlarda bir kararsızlık yaşarız. Aklımıza çeşitli sorular gelir. Sevdiğimi söylemeli miyim? Duygularımı belli etmeli miyim? Ona açılmalı mıyım? Aşkımı itiraf etmeli miyim? Aşık olduğumu nasıl söyleyebilirim? Aşık olduğumu anlamış mıdır?

Buna benzer sorular ve düşünceler doluşur aklımıza. Böyle durumlarda acele edip rastgele bir karar vermektense, bu konuda yazılmış bilgileri incelemek ve sonra düşünerek karar vermek daha akıllıca olacaktır.

Babam Arıyor romanının 1.Bölümü, size bu konularda faydalı olabilecek bilgiler veriyor. Sizinle benzer duygu ve düşünceleri yaşamış kişilerin tecrübelerinden yararlanabilirsiniz. Sizinle aynı duyguları hissetmiş, benzer şeyleri yaşamış insanların neler hissettiğini ve neler yaşadığını okuyacaksınız.

Babam Arıyor romanını, profildeki resmi web sayfası üzerinden e-kitap olarak ücretsiz indirip okuyabilirsiniz. Html, pdf, epub, google play ve apple books, rakuten kobo seçenekleri mevcut. Basılı kitaptan okumak isterseniz, Amazon’dan indirimli ve ücretsiz kargo kampanyası ile alabilirsiniz.

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

1.Bölüm:Ona açılmalı mıyım?


Anahtar Kelimeler – Keywords : sevgi, aşk, duygular, açılmak, sevdiğini söylemek, kafe, kafeci, çay, kahve, veda, vedalaşma, aşk başlangıcı.

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle