Ona mesaj göndereyim mi?

İlk mesaj nasıl olmalı ve kim atmalı. Sevdiğimiz veya aşık olduğumuz kişiye mesaj gönderme tereddüdü hakkında.

ilk mesaj, mesaj tereddüdü, sevgiliye mesaj, aşk mesajı, titanic, rose, aşk her yerde

Sevdiğimiz veya aşık olduğumuz kişiye karşı duygularımızı ifade etmek için, önce aklımızda bir metin oluştururuz. Neler söyleyeceğimizi, neler yazacağımızı düşünürüz. Böyle bir mesajı göndereyim mi? O ilk mesajı atayım mı?

İlk mesaj tereddüdü genelde herkeste olur. Sonra elimize telefonu alırız, tuşlara basarak mesajı yazarız. Yazarken hala göndersem mi, göndermesem mi tereddüdü devam etmektedir. Bir taraftan da nasıl bir cevap geleceğini merak ederiz. Hatta kendi kendimize, gelecek mesajla ilgili hayaller bile kurmaya başlarız.

Bunu ilk yaşayan siz değilsiniz... Başkaları neler yaşamış, böyle durumlarda nasıl davranmalıyız? En doğru hareket nedir? O ilk mesajı atayım mı? İlk mesajı kim atmalı? İlk tanışma mesajında neler yazılmalı? Nasıl bir mesaj yazmalıyız?

Tüm bunları Babam Arıyor romanının 2.Bölümünden detaylı bir şekilde okuyabilirsiniz.

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

2.Bölüm:Ona mesaj göndereyim mi?


Anahtar Kelimeler – Keywords : ilk mesaj, tanışma mesajı, sevgiliye mesaj, ilk mesaj nasıl yazılır, ilk mesaj tereddüdü, aşk mesajı, kararsızlık, ilk mesajı kim atmalı, duygusal mesaj, kalplerin birleşmesi, titanic, rose, love actually, aşk her yerde, titanik.

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle