Yeni birini sevmek, yeniden aşık olmak mümkün mü?

Yeni birini sevmek, yeniden aşık olmak mümkün mü? Evleneceğimiz kişide hangi özellikleri aramalıyız? Bir insanın iyi olduğunu anlamanın yolları nelerdir?

yeni birini sevmek, yeniden asik olmak, evlenilecek erkek kadın, evlilik, karakter analizi, insanları tanımak

Evleneceğimiz kişiyi ararken kafamızda çeşitli özellikler belirleriz ve buna göre etrafımızı tararız. Veya karşımıza çıkan kişiyi, aradığımız özelliklere göre değerlendirip karar veririz. Bu karar vermenin ne kadar zor olduğunu anlamak istiyorsanız, sayıları hızla artan yaşı ilerlemiş bekarlara bakın!..

“Onun gibi birinin bekar kalmış olmasını anlayamıyorum” dediğiniz kişiler çevrenizde mutlaka vardır. Bunların büyük çoğunluğu, yeni birini sevebileceğine veya yeniden aşık olabileceğine inanmayan kişilerdir. Kalan kısmı da, karşısındaki insanı değerlendirme becerisinden yoksun olanlardır.

Babam Arıyor romanının 9.Bölümü; yeni birini sevmek, yeniden aşık olmak, evlenilecek kadın veya erkeğin duygu ve davranışlarını değerlendirip karar verme konularını içeriyor. Evleneceğimiz kişinin yetiştiği ailenin ne kadar önemli olduğu da bu bölümde anlatılan konular arasında.

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

9.Bölüm:Yeni birini sevmek, yeniden aşık olmak mümkün mü?


Anahtar Kelimeler – Keywords : yeniden aşık olmak, yeni başlangıç, yeni biri, evlenilecek erkek, evlenilecek kadın, tevekkül, kesb, insan iradesi, kalp kasveti, atom modeli, bilim, teori, zan, düşünceyi gerçeğe dönüştürmek, değiştiremeyeceğim şeyleri kabullenme, aşk ve yaş, insanı tanıma yöntemleri, emanet, yetiştiği aile, aile etkisi, kıyas yapmak, mantık ve duygu, çıkar evliliği, duygu evliliği, evlilik okulu, evlilik eğitimi, altıncı his, hislerimiz, işaretler, evlenilecek kişi, karakter analizi, huy analizi.

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle