Sevgi ve aşk nedir? Sevgi ve aşk nasıl anlaşılır, belirtileri ve farkları nelerdir?

Sevginin nasıl bir şey olduğu biliriz ancak aşkın nasıl bir şey olduğunu, hiç aşık olmamış veya henüz aşık olmamış kişiler bilmez. Aşk nasıl başlar, nasıl oluşur, belirtileri nelerdir?

sevgi, aşk, belirtileri, farkları

Sevginin nasıl bir şey olduğu biliriz ancak aşkın nasıl bir şey olduğunu, hiç aşık olmamış veya henüz aşık olmamış kişiler bilmez. Aşk nasıl başlar, nasıl oluşur, belirtileri nelerdir? Aşık olduğumuzda duygularımız, davranışlarımız, düşüncelerimiz nasıl değişir? Sevgi ile aşk arasındaki farklar nelerdir?

Aşk konusunda söylenmiş sözler, yazılmış kitaplar, çekilmiş filmler oldukça fazladır. Bunların çoğu birbirine benzer. Babam Arıyor romanında ise aşk konusunda farklı ve derinlemesine bilgiler bulacaksınız. Sevgi ve aşk konusunda kısa, öz ve oldukça dolu bilgiler veriliyor. Kitabı okurken yaşıyormuş gibi öğreneceksiniz.

Aşk evliliği mi, mantık evliliği mi sorusunun cevabı da kitapta detaylı olarak yer almış. Aşk evliliği biter mi, mantık evliliği daha mı güçlü gibi konuları ve diğer önemli bilgileri kitaptan sürükleyici bir şekilde okuyacaksınız.

Ruh ikizi gerçekten var mı? Ruh ikizi nasıl bulunur? Birinin Ruh ikizimiz olduğunu nasıl anlarız? Ruh ikizimizi beklemeli veya araştırmalı mıyız? Platonik aşk, kara sevda, oneitis hastalığı konularında yaşanmış örnekler kitapta mevcut.

Sevgi ve aşk konusunu; yaşanmış örnekler ve filmlerden alıntılarla çok detaylı bir şekilde Babam Arıyor romanından öğrenebilirsiniz. Babam Arıyor romanını, e-kitap olarak ücretsiz bir şekilde resmi web sayfasından indirip okuyabilirsiniz. Basılı kitabı ise Amazon’dan indirimli olarak satın alma şansınız var.

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

3.Bölüm: Sevgi ve aşk nedir?Anahtar Kelimeler – Keywords : sevgi, aşk, ruh ikizi, aşk ve örümcek ağı, aşk ve evlilik, aşk evliliği, mantık evliliği, Schopenhauer ve aşk, 500 days of summer, aşkın 500 günü film, her aşk film, aşk ve çocuk, aşk ve içgüdü, aşk mantık intikam, sevgiliye romantik sözler, güzel mektup, platonik aşk, oneitis hastalığı, kristal büyütme deneyi, aşk ve doğal afet, aşk ve musibet, birini çok sevmek, beş nasihat, adem peygamber, yaşama iradesi, aşk evliliği, zina, katil, bin yıl yaşamak, aşk kelime anlamı, sevgi ve aşk sözleri, romantik sözler, duygusal sevgi sözleri,

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle