Kadını ve erkeği çekici yapan detaylar

Kadınları ve erkekleri çekici yapan özellikler nelerdir?

kadin, erkek, cekici, özellik, detay, yakisikli, guzel

Birisiyle ilk karşılaştığınızda içiniz ısınır ve ilginizi çekerken, başka birisi size aynı duyguları yaşatmaz. Hatta tam tersi duygular yaşatır. Bunu nasıl otomatik olarak yapabiliyoruz? Kadınları ve erkekleri çekici yapan detaylar nelerdir?

Lisede sevdiğimiz kişiyi, mezun olduktan sonra ve üniversitede okurken hala sevmeye devam edecek miyiz, yoksa unutacak mıyız? Lise aşkları geçici mi? Lisedeyken sevdiğimiz kişi, üniversitede başka birisini sever veya aşık olur mu, bizi aldatır mı?

Kadınlar neden erkeğin işine ve parasına bakar? Erkekler neden kendini geliştirmeli, eğitimini tamamlamalı ve bir meslek sahibi olmaya önem vermelidir? Bu soruların cevabını, Babam Arıyor romanında bulabilirsiniz.

Karakter analizi konusunda çeşitli yöntemler duymuşsunuzdur. İnsanın göz, yüz, dudak, burun, göğüs, kafa, kalça, kilo, boy gibi beden özellikleri de karakterleri konusunda ipuçları verir. Hangi özellikler hangi karakterlere karşılık geliyor? Bu konularda Babam Arıyor romanında şaşırtıcı bilgiler var.

Aşırı zayıflık ile östrojen ve psikoloji arasındaki ilişkiyi çoğu kişi bilmez. Cinsellik ve psikolojik bozukluk arasındaki bağlantı da pek bilinmeyen konulardandır. Birden çok kişi ile cinsellik yaşayan kadınların, psikolojik olarak zarar gördüğünden, çoğu kişi habersizdir... Babam Arıyor romanını sürükleyici bir şekilde okurken, diğer taraftan bu konularda da ilginç bilgiler edinmiş olacaksınız.

Kadınlar ve erkekler için ideal evlilik yaşı hep merak edilen konulardandır. Erkekler en erken veya en geç kaç yaşında evlenmeli? Kadınlar en çok kaç yaşına kadar beklemeli? Kadınların belli bir yaştan sonra evlenmesi zorlaşıyor. 30 veya 35 yaşındaki bir kadınla evlenilir mi sorusunun cevabı, bu yaş aralığındaki kadınlara göre biraz farklılık gösterse de, 30 yaşını geçen kadınların evlenme şansı her geçen yıl biraz daha zorlaşıyor. Evlilik yaşı konusunda detaylı bilgiler kitapta mevcut.

Evlilikte yaş farkı önemli konulardan biridir. Kadın ile erkek arasındaki yaş farkı en çok kaç olmalı? Geç evlilik ve riskli doğum nedir? İstediğimiz çocuk sayısının, evleneceğimiz kadının yaşı ile de ilgisi olduğu, az bilinen konulardan biridir. Bu konularda ilk defa duyacağınız bilgileri kitaptan okuyabilirsiniz.

Babam Arıyor romanını okurken, sizi bir ömür boyu mutlu edecek kadını veya erkeği bulma konusunda önemli bilgiler edineceksiniz…

Babam Arıyor romanına ulaşmak için tıklayın:

Satın Al / E-Kitap İndir

4.Bölüm:Kadını ve erkeği çekici yapan detaylar nelerdir?


Anahtar Kelimeler – Keywords : cekici erkek, cekici kadın, karakter analizi, östrojen, jp morgan ceo, kas çalışması, serseri tipli erkekler, titanic rose jack, kötü kadın, kadın tuzağı, kadın kumpası, nöbet, lise aşkları, eski sevgili, aldatma, cinsellik, psikoloji, anorexia, skinny, sıska, zayıf kadın, zayıflamak ve psikoloji, ideal evlilik yaşı, evlilikte yaş farkı, geç evlilik

 
Facebook Twitter Whatsapp
 

Yorumlar

Yorum Ekle